Žurnalai

Advento kalendorius 2018

Laikas eina, sukasi, bėga... Vaikai auga, viskas po truputį keičiasi... Tačiau advento kalendorių vis tiek kabiname namuose. Šiais metais kalendorius megztas. Manau, kad tai puikus būdas kai kiekvienais metais pritrūksta idėjų advento kalendoriaus gamybai... Nes šį- megztą advento kalendorių galima naudoti ne vienerius metus.

Džiugaus Kalėdų laukimo!

Jums viskas bus gerai!

Pasauliui ypatingai reikalingos moterys, kurios yra žavingos, emocionalios, kupinos entuziazmo ir gyvybingumo nepriklausomai nuo aplinkybių. Moterys, kurios nebijo pasakyti tiesos ir kurios gina tai, kuo tiki.

Reikalingos protingos, jausmingos ir užjaučiančios moterys, kurios nesivaržo su vyrais ir nesižemina prieš juos, kurios nekariauja su stipriąja lytimi (ar kitomis moterimis), kurios kituose žmonėse mato jų tikrąją prigimtį, prigimtį žmonių, trokštančių vertingo gyvenimo ir meilės.

Per mažai gerų žodžių...

Šiandien ir visada vis prisimenu ir prisimenu šiuos Justino Marcinkevičiaus žodžius: "Visada žemėje per mažai gerų žodžių – meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame, užgniaužę juos savo širdyse. Praeiname abejingi pro medį, paukštį, pro žydintį rugį ir pro kenčiantį žmogų, tarytum ne vienos žemės broliai, ne vienos saulės vaikai būtumėm."

Astrida Lindgren apie vaikų bausmę

Astriuda Lindgren Jacob ForselKai buvau 20-ties, sutikau seno pastoriaus žmoną, kuri papasakojo, kad augindama pirmą vaiką, ji netikėjo, jog vaikų mušimas galėtų padėti, nors lupimas su rykšte, buvo normalus to meto vaikų drausminimo būdas. Vieną kartą jos vaikutis, būdamas ketverių ar penkerių metų, padarė kažką, už ką, ji manė esant jį nusipelniusį rykštės – pirmą kartą gyvenime...Ji paliepė eiti laukan ir susirasti rykštę, kuria ji galėtų lupti...Vaikutis ilgai negrįžo. Galiausiai grįžo su ašaromis akyse. ,,Mama, – paskaė raudodamas, – aš neradau rykštės, bet radau akmenį...kad galėtum į mane mesti...''

Puslapiai

Susiję įrašai