Kultūra

Keturios eilutės

Posmas arba visas eilėraštis, sudarytas iš 4 eilučių, - ši forma žinoma šimtmečius. Tokie eilėraščiai mėgstami visų, kam poezijoje patinka išmintis, sąmojis, sparnuotas aforizmas, giliaprasmė metafora. Čia pluoštelis eiliuotų miniatiūrų, skirtų žmogui ir gyvenimui, mūsų dienoms ir viltims, mūsų tikrovei, likimams, svajonėms.

Senos nuotraukos

senos nuotraukosInternete platinamos 1890 m. nuotraukos, įvardintos "Playboy Calendar". Gal jos ir skirtos kalendoriui (kažkodėl jų 15), tačiau ne "Playboy", kuris pradėtas leisti tik 1953 m. Kiek keistoka, kad Viktorijos laikų moterys pozavo tokioms pikantiškoms nuotraukoms, lengviau jas įsivaizduoti šokio sūkuryje skriejančias ant parketo. Bet jei nuotraukos iš tiesų istorinės, visai įdomu pasižiūrėti.

 

 

 

 

Kur žydi tulpės

Burbiškio dvarasVisi, kas žino šį dvarą, dažniausiai jį sieja su tulpių žydėjimo švente. Burbiškio dvaras yra Radviliškio rajone, dvaras priklauso Lietuvos kultūros paveldui, Daugyvenės kultūros istorijos muziejui - draustiniui. Bet ne tik pavasarinių gėlių žydėjimas turėtų traukti lankytojus į šį grožio ir harmonijos kampelį.

Puslapiai

Susiję įrašai