Muilo burbulai

Muilo burbulai

muilo burbulaiMuilo burbulai egzistuoja tiek, kiek egzistuoja vanduo ir muilas. Žmonės žaidžia muilo burbulais mažiausiai 400 metų. Dabar paplitęs „Burbuliatorius”, – miestų skveruose pučiami didžiuliai spalvoti burbulai. Pūsti muilo burbulus – puikus būdas atsipalaiduoti po darbo dienos, suaugusiems – bent trumpam sugrįžti į vaikystę, o vaikams – tiesiog linksmai praleisti laiką. Kaip pasidaryti didelius muilo burbulus (iš interneto, yra ir kitokių receptų, nors šis populiariausias):

užvirinti 4 litrus vandens (jei nusimato labai vėjuota diena, tada 3,5 l). Supilti litrą citrininio Fairy. Įdėti 5 šaukštus su kaupu cukraus, viską ramiai maišyti, kad pernelyg neputotų. Įmaišyti du šaukštus kepimo miltelių ir 100 g glicerino (vaistinėse – 25ml apie 7 litus). Leidžiam atvėsti ir galima leist burbulus. Tiesa, jei pamatysit, kad trūksta „kibimo” – galima įpilti papildomai indų ploviklio, jei slenka pažeme – per daug įpylėte glicerino (tada reikia praskiesti). Kaskart vis eksperimentuoji… Įrankis: tarp dviejų tiesių medinių lazdelių pakabinti iš virvutės suformuotą kilpą, ją merkti į dubenyje įpiltą putojantį tirpalą ir po truputį lazdelėmis vedžioti kilpą į visas puses. Puikių burbulų!

 

Richard Heeks fotografuoja muilo burbulus. Šiek tiek netikėta, tačiau labai gražu – spalvingi burbulai su aplinkos atspindžiais juose.

Klausydamiesi Louis Armstrong muzikos, pažiūrėkime skaidres su jo darytomis nuotraukomis.

 

PPS iš rumunų tinklapio power-point.ro

Prisegtukas: Baloane de sapun.pps

Leave a Reply