A.PERMADI FOTO MENAS

A.PERMADI FOTO MENAS

Permadi_Lygsvaros_pratimasAgah Permadi fotografas iš Džakartos (Indonezija). Jis yra vienas iš skaitmeninių fotografijų guru.

„Aš esu pusiau profesionalus fotografas ir muzikantas, abi sritys man yra darbas ir hobis. Rūkas ir šviesos spinduliai yra mano mėgstamiausi dalykai nuotraukose”, – sako pats autorius. Pasinaudodamas savo žiniomis apie fotografiją ir skaitmenines technologijas, bei turėdamas fotografavimo įgūdžius, jis fotografuoja stulbinančius vaizdus, įvertinamus tūkstančiais dolerių ir sėkmingai parduodamus visame pasaulyje. Įvaldęs skaitmeninę fotografiją, (vėliau ir Photoshop) fotografas iki šiol nepasitiki brangiais fotoaparatais, bei įvairiausiais išgalvotais kitų naudojamais triukais, kad išgauti puikios kokybės vaizdus.

Pasiklausykime tradicinės Indonezijos muzikos ir pažiūrėkime labai savitas nuotraukas.

 

PPS iš tinklapio ppsmania.net

Prisegtukas: AGAH_PERMADI.pps

0 Comments

  1. Labai įdomios nuotraukos. Šie „žaidimai” su šviesos spinduliais ir rūku man priminė R.Prakarskos fotografijų ciklą apie Indonezijos vaikus, kuri panaudojau siuntinuke „Petriukas mokykloje”. Kodėl Indonezijoje rūkas su saule, o pas mus – be jos? Ačiū, iki, Zita

Leave a Reply