velykinis_traukinys_Agnusyte2010kovasIki Velykų liko dvi savaitėlės. Tad kodėl gi šį savaitgalį su vaikais ar tiesiog pačiam nepasidarius kokios puošmenos Velykiniam stalui.

Mes su 5 metų dukryte sumąstėme daryti velykinį traukinuką. Jo keleiviai, aišku, kiškučiai ir kiaušinukai. Tačiau kolkas dar nedažėme kiaušinių, o pasigaminome pačios.

Velykinis traukinukas

Reikės: trijų popierinių dėžučių (tinka jau naudotos), paralono gabalo, blizgių akmenukų, stikliukų, paprastų medinių segtukų drabužiams, šiaudų, tampomo popieriaus, klijų, žirklių, guašo, teptukų ir geros nuotaikos:)

priemones_velykinio_traukinuko_darymui_Agnusyte2010kovas

Ką daryti?Suklijuoti tris dėžutes tarpusavyje, į jų vidų įkloti žalio ar kitokios spalvos tampomo popieriaus, kraščiukus sukarpyti, kad atrodytų kaip žolytė:) Akmenukus karštų klijų pagalba priklijuoti kaip ratukus būsimam traukiniui, papuošti šiaudiniais kaspinukais.

velykinio_traukinuko_darymui2_Agnusyte2010kovas

 

velykinio_traukinuko_darymui3_Agnusyte2010kovas

 

velykinio_traukinuko_darymui4_Agnusyte2010kovas

Traukinio keliautojus kiškius ir kiaušinukus iškirpti iš paralono, nudažyti guašu, nupiešti veidukus ar tiesiog papuošti,kaip tik norite.

Segtukus nudažykite guašu įvairiausiom spalvom.

Kai viskas išdžius, prie kiekvieno segtuko prisekite po kiškiuką ar kiaušinuką ir karštų klijų pagalba sustatykite į traukinuką.

 

velykinio_traukinuko_darymui5_Agnusyte2010kovas

 

velykinio_traukinuko_darymui6_Agnusyte2010kovas

Kad traukinukas atrodytų gyvesnis, galite jam priklijuoti akytes iš akmenukų ar patys nupieškite. Štai ir viskas , traukinukas jau pajudėjo. Pireš pat Velykas nudažę kiaušinius, įdėkite jų ir į šį traukinį.

 

velykinio_traukinuko_darymui7_Agnusyte2010kovas

 

Velykinis traukinukas tikrai papuoš jūsų namų palangę ar velykinį stalą. O galbūt bus puiki dovana.

Prasmingo Velykų laukimo!

Nuotraukos iš asmeninio Agnusytes albumo.

(Velykinių darbelių aprašymų bus daugiau, o galbūt ir jūs norite pasidalinti savo sukurtais darbeliais? Nuotraukėlę su aprašymu galite siųsti el.paštu gerastonas@gmail.com)

Parašykite komentarą