KELIAS Į LAIMĘ.

KELIAS Į LAIMĘ.

Jei vis dar ieškote kelių į laimę, išbandykite, Havajų išminčių – kahunų siūlomą receptą.
Pasaulis yra tai, kas tu manai, kad yra. Tai havajiečių išminčių atspirties taškas. Jūsų mąstymas daro įtaką tam, ką aplink save pastebite, ir, kas su jumis nutinka. Jei manote, kad esate silpnas, tapsite dar silpnesnis…
Taigi …keiskime mintijimo įpročius
Minėtieji kahunai tikina, kad nėra nieko, kas apribotų mūsų minčių jėgą. Tarkim, kai galvojame apie meilę, pažadiname ją ne tik savyje, bet ir visame pasaulyje. Todėl nedera ilgam sutelkti minčių į ką dramatiškus ir skausmingus dalykus, nes nuo to sielvarto energijos pasaulyje tik dar padaugėja.
Jei iš tikrųjų sau ir visiems aplinkui trokštate tik gero, pasistenkite kasdien bent po valandą mąstyti apie viską šviesiau ir atlaidžiau, nei esate įpratę. Havajų kahunai tvirtina, kad tai atlikti lengviau turint keturias „priemones“.
Štai ir jos:
1. Energingas kūnas. Jėgos mintims suteikia gera fizinė savijauta. Ją palaikyti padeda tinkama mankšta, buvimas gamtoje ir ypač energetiškai stipriose vietose.
2. Reikalingi žodžiai. Garsiai ištardami žodžius, kurie įkūnija mūsų gražiausius troškimus, suteikia pastariesiems jėgos. Reikia nepamiršti, kad energija visada seka įkandin dėmesio.
3. Įsivaizdavimas. Mintyse sukurdami pozityvų vaizdinį, padedame savo protui teigiamai nusiteikti. Kuo dažniau įsivaizduokite save tokius, kokie iš tikrųjų norėtumėte būti.
4. Veiksmas. Nuolat stenkitės padaryti nors mažą žingsnelį, kuris priartintų jus prie trokštamo tikslo. Pavyzdžiui, jeigu jums nepatinka jūsų darbas ir svajojate jį pakeisti, bent jau pradėkite ieškoti, kas jums patiktų.

Leave a Reply