Vienišoms širdims

Meilė kaip drugelis – kuo daugiau ją vaikote, tuo smarkiau ji plazda sparnais ir išsisuka iš jūsų glėbio. Bet jei leisite jai skrist, ji suksis aplinkui ir visai tikėtina, jog pasirodys mažiausiai lauktu momentu. Negalvokite apie tai ir neieškokite jos – ji pati ateis, kai tam bus laikas. Ir nepamirškite – Meilė ypatinga tik tada, kai ją atiduodi kažkam, kas tikrai jos yra vertas!

Nevienišoms meilėms

Mylėti – nereiškia tapti kitokiu, – “idealiu žmogumi”. Meilė – tai rasti tą, kuris matys tavyje tokias geras tavo savybes, kurių tu pats galbūt iki šiol ir nepastebėjai. Per tokį atradimą, meilė ir padeda tau pačiam tapti geresniu.

Širdžių ėdikėms

Niekada nesakyk “Myliu tave”, jei to nejauti. Nekalbėk apie jausmus, jei jų tavyje nėra. Kam daužyti tyrą žmogaus jausmą, vien tam, kad patenkinti savo egoistiškumą? Geriau duok jam pasirinkimą: pasakyk ko iš tikrųjų nori iš jo ir leisk jam pačiam padaryti sprendimą. Taip tavo širdis išliks tyra ir vieną dieną tikrai pribręs tikrai meilei.

Ištekėjusioms širdims

Meilėje nesvarbu ar “Tai tavo kaltė!”, bet svarbu mokėt ištarti “Atsiprašau”. Neklauskite “Kur tu esi?”, sakykite “Aš visada būsiu šalia”.
Ne “Kaip tu galėjai!”, o “Aš tave suprantu”. Netarkite “Norėčiau, kad tu būtum…”, geriau konstatuokite “Džiaugiuos kad esi”.

Susižadėjusioms širdims

Žmogus tinka vienas kitam ne dėl to, jog daug laiko praleido kartu, bet kaip jie tą laiką praleidžia ir ką jaučia būdami šalia.
Ne žiedo dydis apsprendžia ateitį, o jausmo stiprumas.

Sudužusioms širdims

Širdies skausmas tęsis taip ilgai, kaip jūs to norėsite. Prisiminimai kartai tampa baisiausiu savęs kankinimu. Išmokite pamiršti ir atleisti. Ieškokite džiaugsmo gyvenime, aplinkiniuose. Kartais meilė saulei, gėlei, sniegui, poezijai gali padėti neprisiminti to, kas kelia skausmą… O laikas, sako, gydo visas žaizdas.

Pavydžioms širdims

Širdis gali plyšti iš skausmo, matant mylimą žmogų laimingą su kažkuo kitu, bet dar labiau skauda žinoti, kad tas mylimas žmogus yra nelaimingas su tavimi. Duokite jam erdvės. Pasitikėjimas kartais būtinas tikrai meilei egzistuoti.

Bijančioms širdims

Širdį be galo skauda kai tenka su kuo išsiskirti. Dar labiau skauda, kai kažkas palieka tave. Tačiau, ar tikrai verta gyventi nežinant to žmogaus atsakymo? Kol jo negausite, negalėsite eiti toliau…
Prisipažinkite ir sulaukite atsakymo. Gal būt ne iškarto, bet kažkada tikrai palengvės.

Nepaleidžiančioms širdims

Žinoma yra liūdna – sutinki kažką, įsimyli… ir viskas tik tam, kad po kažkurio laiko suprastum, kad judu neskirti vienas kitam.
Bet tas jausmas nedings ir po 2, ir po 5, ir po 50 metų… Paleiskite.

Visoms širdims

Linkiu jums mylimo ž

mogaus, kurio meilė yra nuoširdi, svaiginanti, stipri, brandi, nesikeičianti, sauganti, paremianti, apdovanojanti ir nesavanaudiška.
Jei patys kada mylėjote, suprasite kokia ji turi būti…

(tekstas iš www.blogas.lt/mingas)

 

Parašykite komentarą