TEIGIAMO MĄSTYMO MAGIJA

TEIGIAMO MĄSTYMO MAGIJA

„Dar antikos mąstytojai padarė išvadą, kad mintys yra materialios, ir kaip visi kiti visatos objektai, jos sukurtos iš energijos. Mintis yra visa ko esmė, ji veikia viską, kas egzistuoja. Štai kodėl tikėjimas savo svajonėmis ir tikslais yra tokia galinga priemonė gyvenimui pertvarkyti.

Jūsų mintys valdo jūsų pasaulį. Jei leidžiate, kad jus valdytų tik kilnios ir šviesios mintys, būsite laimingi, sveiki ir ramūs. O jei leisite protą užvaldyti negatyvioms mintims, jos jus prislėgs prie žemės, niekada nepajusite nuoširdaus džiaugsmo, nesidžiaugsite gera sveikata, nebūsite iš tikrųjų laimingi.

Visi daiktai ir reiškiniai kuriami du kartus – iš pradžių prote ir tik paskui – tikrovėje.

 

Pakeiskite savo minčių pobūdį – ir iš esmės pakeisite savo gyvenimą. Galvokite apie puikią sveikatą – ir tikrai tokią turėsite. Įsivaizduokite, kad esate stiprūs ir ryžtingi žmonės, nesustabdomai artėjantys savo tikslų link – ir greitai šis minčių paveikslas taps tikrove. Įsivaizduokite, kad esate turtingi, kadien apie tai galvokite, aistringai tikėdami, kad pasieksite šį tikslą – ir jums tai pavyks.

Mintys, sustiprintos tikėjimo ir stiprių teigiamų emocijų, daro tikrus stebuklus.

Esate visų savo minčių šeimininkai. Už savo mintis atsakingi tik jūs patys. Vadinasi, savo likimą ir kuriate tik jūs – niekas daugiau.“

(Robin Sharma „Nebijok gyventi“)

Leave a Reply