Pasidarykime Valentino dienos papuošimus patys

Pasidarykime Valentino dienos papuošimus patys

Valentino dienos širdelės iš ritinėlių Agnusyte2013Artėjant švento Valentino dienai, su vaikais gaminome rankų darbo papuošimus arba staigmenas. Vėl naudojome ritinėlius nuo tualetinio popieriaus, dažus, žirkles, klijus, medinius pagaliukus, kamščius… Viską, ką galima rasti namuose ir nereikia specialiai pirkti.

 

Valentino dienos staigmenos ant medinių pagaliukų Agnusyte2013Tereikėjo ritinėlius nudažyti norima spalva (galima ir nedažyti), įlenkti į vidų ir sukarpyti norimo storio „širdeles“. Paskui jas priklijuoti prie medinių pagaliukų nuo ledų ar ant kamščio nuo vyno… Iš tų širdelių galima suformuoti gėlytes, ar didesnes širdutes. Galima tas širdeles priklijuoti ant sulenkto popieriaus lapo ir užrašyti sveikinimus mylimiems žmonėms… Taip gavosi labai mielos Valentino dienos staigmenos.

rankų darbo atvirukai Valentino dienai Agnusyte2013

Jas galima įkišti į vazoną prie gėlytės, įteikti kaip dovaną mylimam draugui, naudoti kaip žymeklį knygai ar tiesiog įdėti į lėkštę prieš Valentino dienos pusryčius…

Valentino dienos širdelė Agnusyte2013

Dar galima sukarpytus ritinėlius suklijuoti širdelės forma ir prikabinti namuose kažkur matomoje vietoje kaip Valentino dienos akcentą.

Valentino dienos papuošimas akcentas Agnusyte2013

Viską darykime su vaikais. Taip jie ne tik mokosi, bet ir moko. Ne tik daugiau juokiasi, bet ir mus verčia daugiau šypsotis 😉 Mes netgi malūną iš širdelių ir kamščio pasidarėme 😉

Valentino dienos malūnas Agnusyte2013

Mylėkim vieni kitus!!!

Leave a Reply