Kai tau virš 40 – ties

Kai tau virš 40 – ties

Heidi YoungerKartais kitų mintys apie tai, kas bus ir kaip jausitės po tam tikro laiko atrodo sunkiai suvokiamos… Tačiau tai tuo pačiu ir labai įdomu bei… naudinga…Stabtelėkite trumpam ir paskaitykite:

15 svarbių pokyčių, kurie įvyks su Jumis po 40-ies…
Būdama 37-rių aš negalvojau, kas su manim įvyks po 40-ies. Gyvenimas už šios ribos man atrodė nerealus. Bet kai ši riba atėjo, tai viršijo visus mano lūkesčius. Dabar visoms mažoms mergaitėms, nepasiekusioms 40-ies, siūlyčiau apsišarvuoti kantrybe, nes iki viso ko geriausio liko visai mažai.
Aš su malonumu praveriu uždangą to, kas Jūsų laukia toliau. Paprasčiausiai būkit pasiruošusios!
1. Jūs atsikratysite iliuzijų ir nustosite tikėti gerąja fėja, kuri ateis ir burtų lazdele pakeis Jūsų gyvenimą. Jūs galėsite tapti šia fėja pačios.
2. Oro pilis gali sugriūti. Bet Jūs turėsite laiko pastatyti sau naują. Su tvirtais pamatais, su visais patogumais ir šiuolaikinėmis komunikacijos sistemomis. Ir vaizdą per langą pasirinksite tokį, kokio Jūs norite.
3. Jūs galite atsisveikinti su sena meile. Bet galite sutikti ir naują.
4. Jūs rizikuojate likti be darbo. Bet pas Jus atsiras galimybė rasti tą darbą, apie kokį svajojote.
5. Po 40-ies atsiras didelė tikimybė nustoti būti “gera mergaite” ir tapti “tikra” savimi, nebijant tuo įskaudinti aplinkinių.
6. Pats didžiausias pavojus po 40-ies – sužinoti savo tikrąją vertę. Ir išmokti su tuo gyventi.
7. Pagaliau deimantai, kašmyras ir viskas kas natūralu – Jums visiškai teisėta ir svarbu.
8. Visa tai, ką jūs nukeldavote geresniems laikams, būtinai bus realizuota. Todėl, kad Jūs išmoksite gyventi čia ir dabar.
9. Yra pavojus, kad Jūs atskleisite savo talentus, apie kurių egzistavimą net nenutuokėte.
10. Daugelis ryšių iširs ir panirs į užmarštį. Nesijaudinkite. Atsiras naujų. Ir ne mažiau įdomių. Net amžinai žali medžiai numeta lapus. Bet nauji lapeliai atsiranda vietoj senųjų.
11. Jūs sužinosite apie tai, ko anksčiau nežinojote. Šios žinios apvers Jūsų seną požiūrį į gyvenimą.
12. Tikėtina, kad Jūsų prioritetai pasikeis. Gali būti, jog Jūs iškeisite diskoteką į operą, o sumuštinius į salotas. Arba atvirkščiai. Tai normalu.
13. Jūsų atmintis taps kitokia. Atsiminti naują bus sunkiau, bet įdomiau. Be to, prisipažinkime, mes ir jaunystėje ne labai imliai įsisavindavom tai , kas mums buvo būtina.
14. Jūs turėsite daug daugiau galimybių atrodyti madingiau ir sveikiau. Juk Jūsų rankose ta pati burtų lazdelė, kurią turi kiekviena fėja.
15. Dabar Jūs turite daug daugiau šansų tapti šalies prezidente, nei kada nors anksčiau. Ar tai ne šaunu? O frazė “ mano patirtis sako…”, tikėtina neiššauks prieštaravimų, kad ir kokią nesąmonę Jūs sakytumėte. Jei tai tik ne dialogas su uošve.
O jei Jūs staiga pastebėsite, kad Jūsų stebuklingoji lazdelė sulūžusi, ir viso to neįvyko, tai nepraraskite vilties surasti naują… po 50-ies. Juk stebuklai vyksta. Svarbiausia, nenustoti tuo tikėti!
Autorius: Jelena Klimenkova

Leave a Reply