Du keliaujantys angelai sustojo pernakvoti turtingos šeimos namuose. Šeima buvo gana šiurkšti ir atsisakė juos priimti nakvoti svečių kambaryje. Vietoj to angelams buvo duotas plotelis šaltame rūsyje. Kai ant kietų grindų jie pasiklojo gultus, vyresnis angelas pamatė sienoje skylę ir ją užtaisė. Kai jaunesnysis paklausė, kodėl, vyresnis atsake: "Ne visada yra taip, kaip atrodo.
Kitą naktį pora apsilankė labai neturtingo, bet paslaugaus ūkininko ir jo žmonos namuose. Malonūs žmonės pasidalino trupučiu turėto maisto ir leido angelams miegoti jų lovoje, kad galėtų tinkamai pailsėti. Kitą rytą, tik pakilus saulei, angelai rado ūkininką ir jo žmoną skaudžiai verkiančius. Vienintelė karvė, kurios pienas buvo vienintelis jų pragyvenimo šaltinis, gulėjo lauke negyva. Jaunesnysis angelas susinervino ir paklausė vyresniojo, kodėl jis leido, kad taip atsitiktų: – juk pirmasis žmogus turėjo viską, o tu jam dar padėjai; antroji šeima turėjo labai mažai, bet noriai su mumis pasidalino, o tu leidai jų karvei numirti.
– "Ne visada yra kaip atrodo", – vyresnėlis atsakė. Kai mes nakvojome rūsyje, aš pastebėjau, kad toje sienoje buvo paslėptas lobis. Kadangi šeimininkas buvo didelis gobšuolis ir nenorėjo su mumis dalintis savo sėkme, aš užtaisiau skylę tam, kad jis nieko nerastų. Kuomet mes miegojome ūkininko lovoje, mirties angelas atėjo jo žmonos. Aš vietoj jos jam pasiūliau karvę. Ne visada yra taip, kaip atrodo".
Kartais būna būtent taip, kad kai kurie dalykai neišsisprendžia, kaip tūrėtų. Jei turi tikėjimą, tau tiesiog reikia tikėti, kad kiekvienas rezultatas yra tavo naudai. To gali kai kuri laika nežinoti…..
Kai kurie žmonės ateina į mūsų gyvenimus ir greitai išeina. O kai kurie žmonės tampa draugais ir pasilieka truputį…. palikdami nuostabius pėdsakus mūsų širdyse… Ir po to mes niekada nebebūname tokie patys, nes esame radę gerą draugą!!!
Vakar diena yra istorija. Rytojus – paslaptis. Šiandiena yra dovana. Štai kodėl tai vadinama dabartim! Aš manau, kad tai nepaprasta….gyventi ir branginti kiekvieną momentą. Tai nėra generaline repeticija!
Kaip tik dabar
– kažkas tavimi labai didžiuojasi
– kažkas apie tave galvoja
– kažkas tavimi labai rūpinasi
– kažkas tavęs ilgisi
– kažkas nori su tavim pasikalbėti
– kažkas nori būti su tavimi
– kažkas tikisi, kad tave aplenkia bėdos
– kažkas yra dėkingas už tavo paramą
– kažkas nori laikyti tavo ranką
– kažkas tikisi, kad viskas išsispręs laimingai
– kažkas nori, kad tu būtum laiminga(s)
– kažkas nori, kad ją/jį surastum
– kažkas švenčia tavo sėkmę
– kažkas nori tau padovanoti dovaną(!)
– kažkas galvoja, kad TU ESI dovana
– kažkas myli tave
– kažkas žavisi tavo stiprybe
– kažkas galvoja apie tave ir šypsosi
– kažkas nori būti pečiu, ant kurio išsiverktum…

Leave a Reply