Ką sako Jūsų akių spalva?

Ką sako Jūsų akių spalva?

senas_žmogusKą sako mūsų akių spalva

Ar kada nors susimąstėte, apie ką žmonėms galėtų papasakoti jūsų akys? Akių spalva gali daug pasakyti apie jūsų charakterį, vidinę energetiką ir netgi apie tai, kokia turėtų būti jūsų antroji pusė. Astrologija tai papildo sakydama, kad mūsų akyse atsispindi visa gimimo horoskopo planetų paletė.

Pažvelkime į istoriją ir išsiaiškinkime, dėl ko gamta apdovanojo žmones skirtingų spalvų akimis.

Pasirodo, atliekant archeologinius tyrimus nustatyta, kad pirmykščiai Žemės gyventojai buvo rudakiai.

Viskas pasikeitė, kai kartą Žemė susidūrė su kometa ir pakeitė savo orbitą, o kartu ir pasikeitė ir klimatas.

Prasidėjus ledynmečiui žmonių populiacijai iškilo grėsmė – rudakių žmonių gyvybinės energijos nebepakako tam, kad žmonijos išlikimui ir populiacijos didėjimui užtikrintų.

Ekstremaliomis aplinkybėmis gyviems organizmams išlikti padeda mutacija. Dėl mutacijos atsirado ir nauja energingesnių žmonių rūšis.

Jie lengvai pradėdavo naują veiklą, imdavosi atsakomybės už kitų žmonių likimus.

Jų akys buvo fantastiškų šaltų spalvų: pilkos, žydros, mėlynos.

Pilkakių žmonių energijos perteklius buvo atsvara rudakių žmonių energijos trūkumui, o tai užtikrino ne tik žmonių išlikimą naujomis klimato sąlygomis, bet ir populiacijos didėjimą.

Bėgo tūkstantmečiai. Dėl rudakių ir mėlynakių žmonių santuokų atsirado žmonių, kurių akys buvo kitų atspalvių: žalios, pilkai rudos, pilkai žalios, žaliai rudos ir netgi pilkai žaliai rudos…

Laikui bėgant žmonės užmiršo apie ledynmetį – žmonija prisitaikė prie naujų gyvavimo sąlygų.

Visgi įdėmiai patyrinėjus šiuolaikinius pilkakius ir rudakius nesunkiai galima įžvelgti du žmonių tipus, kurie elgiasi skirtingai: pirmieji siekia veikti, o antrieji – gauti.

Kitaip sakant, pirmieji siekia išeikvoti energijos perteklių, o antrieji priešingai – kompensuoti energijos stoką kitų žmonių sąskaita. Pirmuosius mes pavadinsime „potencialiais donorais“, o antruosius – „potencialiais vampyrais“.

Žmonėms, kurių akys yra mišrios spalvos: žalios, pilkai rudos ir kt. – būdinga sudėtinga energetinė orientacija: jų negalima pavadinti nei donorais nei vampyrais.

Jiems būdingos tai vieno tai kito tipo savybės – priklauso nuo to, kokia koja išlipo iš lovos.

Mėlynos, žydros, pilkos akys

Jei jūsų akys yra šaltos spalvos, atminkite: gamta iš jūsų reikalauja nuolatinio energijos išskyrimo.

Todėl jūs nelaimėsite loterijoje, įtakingi žmonės nepadės jums kilti karjeros laiptais.

Likimas jums nieko nedovanos. Už kiekvieną savo šypseną jis pareikalaus iš jūsų maksimalių pastangų.

Tokia jau jūsų lemtis. Ir ši lemtis yra nuostabi, nes jūsų energija – tai veržimosi link tikslo energija, pasaulio keitimo energija.

Jūs esate žmogus – kūrėjas. O visas jus supantis pasaulis – tik medžiaga keistokiems sumanymams. Jums leidžiama daryti viską, ko nuoširdžiai norite. Nebijokite aplinkinių pasipriešinimo.

Žmonės turintys šiltų spalvų akis bet kokį jūsų poelgį įvertins teigiamai. Jie bus laimingi, kad esate jūs – absoliučios tiesos skleidėjas, kuris apsaugos juos nuo kankinančių savojo kelio paieškų.

O dabar įsivaizduokite, kad prabudusi ryte susidarėte savo dienos planą , kuris atrodo maždaug taip: kakta pramušti keturias sienas plytų.

Darbo diena baigta, o jūs pramušėte tik tris sienas, ketvirtos nespėjote.

Neišeikvota energija drums jūsų dvasios ramybę, ji ieškos kelio išsiveržti.

Ją išlaisvinsite keletą minučių pakalbėjusi su rudakiu žmogumi – ir jūsų nepasitenkinimas išnyks lyg ranka nuėmus.

Bendravimas su priešingos lyties partneriu, kurio akys yra šiltos spalvos, greičiausias ir neskausmingiausias būdas išnaudoti energijos perteklių.

Rudakis bus geriausias jūsų palydovas einant sėkmingu gyvenimo keliu.

Su juo jūsų energijos apykaita būna ideali: jūs noriai atsikratote energijos pertekliumi, jis maloniai energiją priima.

Pasak astrologų, jūsų akys – tai Saulės ir Veneros energijų mišinys, su Saturno energijos priemaiša.

Dėl to esate patraukli, žvitraus proto, jautri, šmaikšti, temperamentinga. Jūs mėgstate bendrauti ir lengvai suartėjate su žmonėmis.

Lengvai įsimylite, tačiau lygiai taip pat lengvai jūsų jausmai ir atvėsta. Apie jus galima pasakyti taip: per daug lengvai įsiplieskiate, bet ir labai lengvai pamirštate skriaudas.

Galima teigti, kad jūsų trūkumas yra dažni kaprizai.

Rudos (juodos) akys

Jei jūsų akys rudos, tai išsikėlusi tikslą, nesiruoškite alinančiai dirbti, o pirmiausia pasikliaukite mokėjimu patikti žmonėms.

Nesijaudinkite, jūs taip pat esate aktyvus pasaulio keitėjas, tik skirtumas toks, kad jūs savo projektus vykdote lyg ne savomis rankomis.

Jums turi pakakti išminties, kad nepultumėte į mūšį atvira krūtine.

Prisiminkite: jums visada nerimo kels savų jėgų stoka. Todėl patrauklumas, kaprizingumas ir mokėjimas laukti tinkamo momento – trys geriausios jūsų savybė.

Išmokite protingai šiomis savybėmis pasinaudoti ir aplinkiniai kausis dėl teisės patenkinti visus,jūsų norus.

Prisiminkite, kad mėlynakiai ir pilkaakiai siekia atsikratyti savo energijos pertekliumi, jūs galite tą energiją arba priimti ir taip palengvinti jų dalią, arba jos atsisakyti ir priversti juos kentėti, arba ieškoti kito „indo“ energijai išlieti.

Kad išvengtumėte antrojo scenarijaus, pasirūpinkite savo patrauklumu. Neleiskite sau nekreipti dėmesio į aprangą ar šukuoseną – jei tai nėra koks nors taktinis manevras.

Stebėkite savo kalbą: žargonai jums nedera, vartokite tik kruopščiai pasirinktus žodžius ar frazes, kurie padės sustiprinti ir pagerinti jūsų įvaizdį.

Suderinamumas

Iš gerbėjų minios savo gyvenimo palydovu rinkitės tik tą, kuris gali dėl jūsų daugiausiai paaukoti ar pasiaukoti.

Nuolat reikalaukite nors ir pačių mažiausių aukų. Tai prailgins išrinktojo gyvenimą, suteiks jam prasmės.

Patikimiausi partneriai jūsų šeimos kūrimui be abejonės bus mėlynakiai ir pilkaakiai.

Būdama greta tokių žmonių pasisemsite iš jų tiek energijos, kad bet kokia gyvenimo jūra jums atrodys ne gilesnė nei iki kelių.

Astrologai priduria, kad jūsų akys – tai Saulės ir Marso energijų mišinys, todėl galite mylėti labai nesavanaudiškai, jums būdinga stipri valia ir ryžtingas charakteris.

Dažnai esate pavydi, nors nesiekiate šios savybės viešai demonstruoti. Jumis visuomet galima pasikliauti – neapvilsite.

Jūsų charakterio ypatumas – individualizmas, stengiatės būti savarankiška, sugebate pasiekti didelių tikslų.

Bet jūs visiškai negalite pakęsti spaudimo iš šalies.

Žalios akys

Žalia spalva – tai lygiavertis dviejų spalvų: geltonos ir mėlynos mišinys. Jums būdinga dviejų energetikų – donoro ir vampyro – pusiausvyra.

Šių dviejų populiarių spalvų lygiavertė įtaka – garantas, kad jūs kitaip nei žmonės su pilkai rudomis akimis nepulsite į kraštutinumus, o gyvenime ieškosite „aukso vidurio“.

Todėl jei jūsų akys smaragdo spalvos, pagrindinis jūsų gyvenimo tikslas – pasiekti sutarimo su savimi.

Apie ką begalvotumėte, ką jie bedarytų, privalote didžiuotis savo mintimis ir poelgiais.

Jums svarbu, kad jumis būtų patenkinti jums brangūs žmonės. Jei neturite, dėl ko sau priekaištauti, tai pasaulis būna šviesus ir džiaugsmingas.

Gerai žinote, kokiomis savybėmis turite pasižymėti, o kokiomis – jūsų draugai ir antroji pusė.

Jeigu žmogus atitinka jūsų reikalavimus, tai greičiau leisite nulupti sau odą, nei nukristi plaukui nuo to žmogaus galvos.

Bet vargas tam, kuris jūsų reikalavimų neatitinka! Su tokiu žmogumi jūs leidžiate sau elgtis taip nerūpestingai, kad tuoj pat, ir dažniausiai be jokios aiškios priežasties, įgyjate priešą.

Suderinamumas

Kad jūsų santuokinis gyvenimas būtų paprastesnis, patariame savo gyvenimą sieti su tokiais pat „aukso vidurio“ ieškotojais. Kitaip sakant, taip pat žaliakiais, arba žmonėmis, kurių akyse yra žalio atspalvio.

Astrologiniu požiūriu jūs jautriausi žmonės pasaulyje. Jūsų akių spalva – tai Veneros ir Neptūno energijų mišinys.

Visada mylite nuoširdžiai, karštai ir esate ištikimi tiems, kuriuos išsirinkote. Draugai vertina jus už patikimumą ir gerumą, priešai nekenčia už principingumą ir tvirtumą.

Esate geras klausytojas ir pašnekovas. Jūs stabilus, bet ir vaizduotės jums nestinga.

Apskritai jūs priklausote sėkmingiausių žmonių kategorijai.

Pilkai rudos spalvos akys

Jei jūsų akys yra pilkos su rudos spalvos brūkšneliais arba rudos su pilkos spalvos intarpais, tai jūsų neįskaudins prieš jus atsiklaupusių žmonių kiekis.

Tiesa, reikės daug laiko, kol užmegsite pastovius santykius su kuriuo nors iš tokių žmonių .

Priežastis – jūsų prieštaringas, jums ir aplinkiniams nesuprantamas charakteris, kurį formuoja mišri energetika.

Žmoguje su pilkai rudomis akimis nuolat egzistuoja ir donoras, ir vampyras. Ir kiekvienas iš jų griežtai reikalauja teisės egzistuoti.

Dėl to jums kartais norisi pajausti kažkieno beribę valdžią, tada jumyse prabyla donoras.

Bet šį norą staiga keičia noras būti tironu. Tai reiškia, kad netikėtai donoras esantis jūsų viduje užleido savo vietą vampyrui.

Jums šiame pasaulyje gyventi nelengva. Bet nelengva yra ir tiems žmonėms, kurie yra greta jūsų.

Suderinamumas

Tvirčiausią šeimą galite sukurti su žmogumi, kurio akys yra tokios pačios spalvos kaip ir jūsų – pilkai rudos. Tik su tokiu žmogumi jūsų energijos apykaita bus ideali.

Pagal astrologiją jūsų akių spalva priklauso dviems priešingiems dangaus šviesuliams – Saulei ir Mėnuliui, su Marso priemaiša.

Jūs esate gyvybingas, iniciatyvus ir nepastovaus charakterio.

Jūsų akių spalva rodo, kad esate aistringas ir meilus.

Jokios kliūtys siekiant objekto, kuriuo žavitės, negali jūsų sustabdyti.

Nors jūsų užsispyrimas gali ne tik vesti jus į pergalę, bet versti priimti skubotus ir skausmingus sprendimus.

Pilkai žalios spalvos akys

Tikriausiai jau supratote, kad žalia spalva akyse reiškia susilaikymą, neleidžiantį atvirai pasireikšti giliausioms ir slapčiausioms dvasios stichijoms.

Žmonėms pilkomis akimis būdingas agresyvumas, pasitikėjimas savimi, despotizmas. Tačiau šios savybės negali visiškai realizuotis, jei to žmogaus akys kartais tampa žalsvos.

Jūsų sumanymai yra drąsūs ir avantiūristiški. Jūsų energijos turinčios perteklių pakanka,sumanymams įgyvendinti, tačiau daugeliui tų sumanymų taip ir nelemta išvysti dienos šviesą.

Kokia to priežastis? Jūs negalite konfliktuoti su jums brangiais žmonėmis, negalite negailėti tų, kuriuos mylite. O to nesugebėdami negalėsite sukurti rimtų permainų.

Suderinamumas

Partnerį visada renkatės patys, bet jums nepakanka, kad jausmai liepsnotų tik vienoje širdyje.

Jeigu mylimasis nežaižaruoja tokia pačia liepsna, tai ir jūsų karštis išblėsta. O jei liepsna pereina į antrą širdį , tai jūs būnate fantastiški ir ištikimi savo pasirinkimui.

Ir tik viena aplinkybė gali priversti jus atsisakyti savo pasirinkimo: tai supratimas, kad kažkam kitam jūsų meilės reikia daug labiau nei dabartiniam išrinktajam.

O jūsų meilės visada reikia žmonėms su žaliai rudomis akimis. Būtent jie ir gali jums suteikti tikrą šeimyninio gyvenimo laimę.

Pasak astrologų, jūsų akių spalva yra Mėnulio ir Veneros energijų mišinys, su Merkurijaus energijos priemaiša.

Dėl to jums nestinga proto, įspūdingumo, galite padėti kitiems išsigyditi labai sunkias širdies žaizdas.

Jūs užsispyręs, svajojantis, mėgstantis vienatvę. Galima teigti, kad jūs – pragmatiškas, stropus ir tuo pačiu romantiškas žmogus.

Žaliai rudos spalvos akys

Žalia spalva akyse neleidžia visiškai atsiskleisti nei donorystei, nei vampyrizmui.

Jūs besąlygiškai stengiatės iš aplinkinių imti viską, kas įmanoma, bet besąlygiškai – tai nėra be sąžinės, kaip tai daro rudakiai.

Stengsitės įtikinti žmones, kad elgtis taip, kaip jums reikia, pirmiausia yra naudinga jiems.

Žaliai rudų akių savininkams būdinga filosofinė proto sandara ir diplomato talentas.

Jums neužtenka atsukti nugaros tam, kuris ignoravo jūsų prašymą, pasistengiate, kad tas žmogus gailėtųsi dėl tokio savo poelgio.

Todėl galite surizikuoti ir savo gerove bei gyvenimu. Kartais jūs kerštingi ir negailestingi. Bet ramybės būsenoje jūs – filosofai.

Pirmiausia, mėgstate, kai jūsų širdyje ramu ir giedra, o to neįmanoma pasiekti be gudrybių.

Antra, aiškindami žmonėms, kaip reikia elgtis su jumis ir ko tiksliai iš jų reikalaujate, jūs įgijote gebėjimą logiškai mąstyti, pagrįsti savo mintis svariais argumentais.

Suderinamumas

Idealią šeimą sukursite su žmogumi, turinčiu pilkai žalias akis.

Astrologija teigia, kad jūsų akių spalva – tai Saturno, Marso ir Veneros energijų mišinys.

Apie jus galima pasakyti, kad jūsų valia yra labai stipri. Jūs galite įveikti bet kokią viršukalnę.

Nors manoma, kad jūs nesukalbami, neretai būtent tai padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Kartais jūs nepakenčiami, o išskirtiniais atvejais – net ir žiaurūs. Kartais išgyvenate stiprius įtūžio ar jokios priežasties neturinčius depresijos priepuolius.

Bet tokios nuotaikų audros užvaldo itin retai. Dažniausiai jūsų dvasia būna rami ir harmoninga.

***

Be abejonės, pasiūlėme jums šiek tiek supaprastintas charakterių schemas. Realybėje charakteriai gali būti kur kas sudėtingesni ir įvairesni.

Visgi reikia tikėtis, kad pateikti pavyzdžiai pirmiausia padės jums šiek tiek daugiau sužinoti apie save, savo energetiką, stiprybes ir silpnybes.

Antra, suprasti problemų su vienais ar kitais žmonėmis priežastis – dėl ko su kai kuriais partneriais mums „sunku“, o su kitais – „lengva“.

Ir trečia, galite be sudėtingų astrologinių skaičiavimų kai ką sužinoti, apie tai kaip klostysis jūsų gyvenimas.

Juk mūsų akys – ne tik dvasios veidrodis, bet ir kosminis likimo veidrodis.
(Teksto autorius nežinomas)

0 Comments

Leave a Reply