Gerų darbų kalendorius

Gerų darbų kalendorius

Gavėnios metu labai patartina vaikus paskatinti daryti kuo daugiau gerų darbelių. Kad tai būtų ne tik rimta, bet ir smagu – siūlau kartu su vaikais pasidaryti gerų darbų kalendorių. Aišku,kad šis kalendorius bus lyg ir paskatinimas, nes už gerus darbus vaikas gaus po šypsenėlę, o surinkęs jų tam tikrą skaičių – gali gauti ir mažą siurpiziuką (tai jau priklausys nuo jūsų).

Priklausomai nuo vaiko amčiaus nuspręskite, kiek jis turės atlikti gerų darbelių. Mano dukrytei tuoj bus 5 metai, tad jos kalendoriuje 10 kišenėlių. Vyresniems vaikams galima padaryti 20 ir t.t.

O dabar su vaiku kartu išsirinkite kalendoriaus formą – ar paprastas lapas su kišenėlėm (į kurias bus dedamos šypsenėlės už gerus darbus); ar kokio gyvūno forma. Šįkart mes darėme žvaigždės formos kalendorių su 10 kišenėlių (tiesiog ant storesnio popieriaus dukrytė nupiešė žvaigždę, iškirpo, ant jos priklijavo 10 kišenėlių ir nupiešė tiek pat mažų žvaigždučių – šypsenėlių, taip pat didelės žvaigždės viduryje priklijuokime didelę kišenėlę sudėti visoms šypsenėlėms.) Praėjusiais metais darėme kalendorių ant paprasto lapo, bet kadangi labai laukėm pavasario, tai ant to lapo prisiklijavom mielą kiškutį 😉

Štai ir viskas. Ramaus ir prasmingo Prisikėlimo laukimo.

Nuotraukos: Agnusyte

Leave a Reply