Ar žinai, kur dingsta laikas?..

Ar žinai, kur dingsta laikas?..

vaivorykštė…Aš žinau, kur dingsta akimirkos. Žinau, ir kur dingsta minutės ir valandos. Nori ir tau pasakysiu?
Netiesa, kad mes visi skubam, lekiam nežinia kur. Netiesa, kad gyvename labai intensyvų gyvenimą. Didžiąją dalį savo sąmoningo gyvenimo ir mums dovanoto paros laiko mes laukiame. Nelieka laiko gyventi, reikia laukti.
Lauksena. Laukimas – tai tikėjimas ir viltis. Laukimas – tai kantrybės ir tolerancijos bandymas.
Mes laukiame pietų, pertraukos ir darbo dienos pabaigos. Laukiame algos, savaitgalio, gimtadienio, Kalėdų. Laukiame „Panoramos". Laukiame žalio šviesoforo signalo, tinkamo įvertinimo, nors kokios nors reakcijos į gerus darbus. Laukiame dėmesio, švelnumo, stiprių emocijų, tobulos partnerystės, meilės.
Laukiame skambučio ir išpardavimu. Laukiame SMS ir atostogų. Laukiame grįžtančio vaiko. Laukiame serialo, treniruotės, spektaklio, atsakymo, komplimento, pagarbos. Laukiame projekto pradžios, laukiame projekto pabaigos.
… Ir Dar yra apie 1000 TŲ dalykų, kurių mes laukiame. Dabar žinai, kur dingsta mūsų laikas…
P.S. Tai NE mano mintys,bet Jose – visa tiesa….

2 Comments

  1. Gal prieš  tris mėnesius šia tema mes diskutavove su kolegėmis. Taip, tai tiesa, kad visas mūsų gyvenimas praeina laukime. Ar galima ištrinti ,,laukimą" iš mūsų gyvenimo? Koks tuomet būtų jis- gyvenimas? Neįsivaizduoju. Juk laukimas yra mažytis fantazijų pasaulėlis, lauki… fantazuoji…

     

    Viskas prasideda nuo minties ir tik paskui žodis…

Leave a Reply