Mes juk galime daug

Mes juk galime daug

Mes keičiamės kasdieną, vidus lieka toks pat , keičiasi mūsų būsenos, pasikeičia kaikurios mintys, galiausiai svajonės, tikslas dėl kurio gyvenam. Kartais būna juoda diena, kartais būna balta, retkarčiais spalvota, ir visos jos susimaišo – o mums vistiek reikia gyventi – keltis ryte, eiti keliu, kažkur skubėti, kažką gauti, kažką prarasti, gyventi ir jokiais būdais nepasiduoti, kovoti už save, už kitus, prisitaikyti prie dienos arba dieną pritaikyti prie savęs; atpažinti ką myli, ko nekenti; nusišypsoti tam, kas daro mus laimingais, prisijaukinti laimę, jos nepaleisti, o jei pasprunka sugauti.
Mes juk galime daug – mes galime keisti dienų spalvas, liūdesį, kančią, o gal meilę, o svarbiausia galime tapti laimingais. Kelias į laimingą rytojų – painus ir sunkus . Toks vienas iš žiauriausių gyvenimo įstatymų – nuolatinė įtampa, kažko aukojimas, savęs prievarta ir įkalbinėjimas. Svarbiausia nuteikti save darbui – ar jūs tingite, abejojate, ar tai jums nemalonu – Tai pavyksta žinoma, bet ne kiekvienam.
Susidurdami su sunkumais, pirmiausiai išsiaiškinkime – ar tas egzistuojantis barjeras tikrai egzistuoja, o gal tik tai vidinis Jūsų kompleksas, pasitikėjimo savo jėgomis nebuvimas, nuovargis ir taip toliau. Juk daugeliu atvejų dėl blogai susiklosčiusių aplinkybių kalti esame mes patys ir su malonumu tuos kaltinimus prisiuvame kitiems …… Nors finišo linija būna ranka pasiekiama.

https://www.youtube.com/watch?v=pShp8Liffa4

Leave a Reply