Pati galingiausia malda

Pati galingiausia malda

Norisi paminėti mano mėgstamiausią maldą – pačią galingiausią maldą, kokią tik esu girdėjęs: „Ačiū tau, Dieve, kad padėjai man suprasti, jog ši problema jau yra išspręsta”.

Taip, tai yra galinga malda. Kai kitą kartą pateksi į keblią padėtį, susidursi su aplinkybėmis, kurios, tavo vertinimu, bus nelemtos, iš karto dėkok – ne vien už sprendimą, bet ir už pačią problemą. Pasielgęs taip, tu akimirksniu pakeisi savo požiūrį bei nuostatą.

Tada palaimink tai, kas vyksta, kaip darydavo tavo mama. Skirk tam geriausias savo energijas, savo kilniausias mintis. Tokiu būdu tavo santykiai su „problema” iš priešiškų virs draugiškais – užuot tau trukdžiusi, ji padės tau.

Tada priimk ją, nesipriešink blogiui. Nes tai, kam priešiniesi, tik stiprėja. Pakeisti gali tik tai, ką priimi.

Dabar apgaubk tai savo meile. Kad ir ką patirtum, mylėdamas tu ištrinsi visus neigiamus praeities atspalvius. Kitaip tariant, tu gali „mirtinai užmylėti”.

Ir pagaliau būk džiaugsmingas, džiaukis, nes viskas aplink tave yra tai, ko ir reikia – tobula. Džiaugsmo iš tavęs niekas nesugebės atimti, nes džiaugsmas yra tai, kas Iš Tiesų Esi ir kas visada būsi. Tad susidūręs su bet kokiu sunkumu, elkis džiaugsmingai.

Neale Donald Walsch

„Draugystė su Dievu”

Leave a Reply