Apsilankymas Luvro muziejuje

Apsilankymas Luvro muziejuje

Luvro muziejus yra vienas iš nuostabiausių muziejų pasaulyje. Tai didžiausia Prancūzijos kultūros vertybė, iškylanti kaip Europos civilizacijos bei istorijos testamentas, talpinantis savyje tūkstančius klasikinių ir modernių meno šedevrų. Apsilankymas šiame muziejuje tiesiog užima kvapą. Besigrožėdamas architektūros didybe netikėtai atsiduri ties nuostabia modernia stikline piramide, kylančia į viršų. Luvre eksponuojami dailės ir senovės kūriniai neprilygstami, nesuskaičiuojami, ypatingai sukurti dailės ir senovės kūriniai.
Luvro muziejus oficialiai pradėjo veikti 1793 metais. Pereiti šiuo muziejumi tai tarsi peržvelgti visą Prancūzijos istoriją.
Pagrindiniai muziejaus skyriai yra: Artimųjų Rytų senovė, Egiptiečių, Etruskų, Graikų ir Romėnų senovės relikvijos, Islamo menas, Skulptūros, Dekoratyvinis menas, Tapyba, Graviūros bei Piešiniai.
Kiekvienais metais Luvro muziejų aplanko šeši milijonai žmonių, kad pamatytų daugiau nei 35 tūkstančius meno kūrinių, tokių kaip Da Vinčio , Rembranto, Vermerio ir kitų.
Aplink muziejų išsidėstę Karuselės sodai. Šie nuostabūs simetriški sodai yra vieni gražiausių pasaulyje, be to jie sudaro puikią aplinką apmąstymui to, ką pamatėte Luvro muziejuje(paris-pass).

Pasigrožėti ir nors trumpam užsukti į šį nuostabų Luvro muziejų galite peržiūrėję šias skaidres.

Prisegtukas: A_Visit_to_the_Louvre___Spectacular.pps

0 Comments

Leave a Reply