Kiekviena pabaiga yra pradžia kažko nauja…

Kiekviena pabaiga yra pradžia kažko nauja…

Labai gaila, bet mūsų ilgametė nuostabių skaidrių kūrėja Zita (zmjg@) daugiau nebekurs siuntinukų, nes šiuo metu labai užsiėmusi.

Noriu kuo nuoširdžiausiai Jai padėkoti už visą išmintį, šilumą, džiaugsmą ir grožį, kuriuos gavome kartu su Jos kurtomis skaidrėmis!

Štai ką rašo pati Zita:

„Per dvejus metus sukūriau ir išsiunčiau virš 400 siuntinukų. Jie dabar keliauja po Lietuvą ir lietuviškąsias pasaulio bendruomenes. Visus siuntinukus įrašiau į du diskelius. Kiekviename – virš 200 siuntinukų, apie 10 val. žiūrėjimo, skaitymo ir klausymosi… ir atsipalaidavimo… Pirmasis – ankstyvasis, jame daugiau poezijos, apsakymų ir pačių populiariausių dvasinės psichologijos knygų ištraukų. Antrame diskelyje knygos kiek sudėtingesnės ir yra daugiau psichologinių straipsnių. Abiejuose CD iš viso yra apie 50 geriausių dvasinės psichologijos knygų citatų. Diskelius galiu išsiųsti kaip pašto korespondencijos siuntą. Vilniuje galite įsigyti CD susitikus. Laiškelius siųskite zmjg.pps@gmail.com. Iki, Zita”

Naudodamasi proga kviečiu visus Tonas.lt lankytojus tapti ne tik skaitytojais, bet ir kūrėjais, bendradarbiais. Juk kiekvienas turime ką pasakyti ar parodyti. Pasidalinkite savo mintimis, idėjomis, kūryba su Tonas.lt. Taip prisidėsite prie svetainės kūrimo. Jei norėsite kažkuo pasidalinti, rašykite el.paštu gerastonas@gmail.com Visada laukiame!

0 Comments

  1. Ačiū, mieloji Zita, už siutinėlius, už sielos atgaivą, už begalinį triūsą.

    Jūsų sukurtos pateiktys išties nuostabios. Tikiuosi, po kurio laiko grįšite su nuostabiais siuntinukais.

    Sėkmės Jums kuo geriausios!

  2. Ačiū už palinkėjimus ir už gerus žodžius, malonu, kad ir jums, siuntinukų kūrėjai, patiko mano darbeliai. Linkiu neapleisti Tono, siųsti savo naujus kūrinėlius, nes tai geriausia tokio tipo svetainė Lietuvoje, kurios šeimininkė Agnė apgaubia savo lankytojus pozityvumu, gera nuotaika ir rūpestingais, išradingais patarimais. Ir, svarbiausia, dauguma Tono svetainės lankytojų eina dvasinio tobulėjimo keliu, ieško gėrio ir dalinasi juo, o tai labai svarbu mums visiems šiuo metu. Iki, Zita

  3. Taip, laikas yra reliatyvus. Kai kažką įdomaus veiki, jis prabėga labai greitai. Linkiu visiems patirti nors mažytį kūrybos džiaugsmą, nes tada gyvenimas įgauna naujų spalvų. Ačiū už komplimentus mano kūrinėliams, malonu, kad iš šešėlio išnyra nauji veidai…:)

Leave a Reply