Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio ?

Pradžia Forumai Draugystė, meilė Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio ?

Kai jausmai užvaldo mus...
Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
  • Autorius
    Įrašai
    Algiz
    Participant

Aš tai nea ;) Innocent

alinike
    Participant

Neteko įstikintLaughing Nors kaip čia pasakius… Aš iš viso meile netikiu…

Algiz
    Participant

kaip tai išviso meile netiki ? Surprised

alinike
    Participant

Nu netikiu… Net neįsivaizduoju, kad ką mylėt galėčiauLaughing 

Algiz
    Participant

mhm keista 

WalkMan
    Participant

Nezinau ar tiketi ar ne…
    Patinka mergina ?
    Prieini ir pasisveikini 😀
    Tartum viskas px.. 😀
    Pakalbi ir paklausineji kiek tau metu koks tavo vardas kur gyveni?
    Tada paprastai telefono numerio.
    Pasirasinejat..
    Pasakot kad ji(jis) simpatiska(-kas) ir tada jau reikia megint sukuklint ja*ji( 😀
    Tiesiog kol prades sakyk eik tik nenusisnekek 😀
    Jeigu viskas ok nesipykstat megini pakviesti susitikti ir siaip kur nors nueiti 🙂
    Poto karto jeigu viskas pavyko ji(jis) nores pats susitikti ir pasiulys…
    As taip su savaje irgi padariau 😀
    Tiesiog ji man labai patiko 🙂

Agnusyte
    Keymaster

Na, iš pirmo žvilgsnio, nežinau. Bet manau, kad pirmas įspūdis sutikus vaikiną (merginą) – tikrai turi įtakos tolimesniems santykiams Wink Juk jei iš pirmo žvilgsnio žmogus nepatiko – tai apie tolesnį bendravimą nelabai gali būti ir kalbos, ar ne? O va jei patinka iš pirmo žvilgsnio – tai gali būti (bet nebūtinai būna) – kad santykiai vystysis toliau. Juk žmonės esam ir kaip gražiai bekalbėtume- vistiek pirmiausiai atkreipiam dėmesį į kito žmogau išvaizdą ane? O gal jums kitaip?

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

Gona
    Participant

Labutis visiems,

Jūs  čia apie Meilę…. Manau, iš pirmo žvilgsnio būna tik susižavėjimas, kuris (visai normalu) tik laikui bėgant virsta tuo, ką galima vadinti meile. O ar tai tikra meilė – išbandyti galima, pvzd., atsiskyrimu. Jei nėra šalia mano Žmogaus, tai norisi daužytis į sienas, staugti ,verkti, ar kažką panašiai daryti. Viskas įgauna prasmę tik tada, kai žinai, kad esi mylima; tada ir mokaisi ir dirbi ir juokiesi ir… ir aišku taip metai iš metų, ir ..tikiu – visados. Na, tikrai. 

Agnusyte
    Keymaster

Labutis visiems,

Jūs čia apie Meilę…. Manau, iš pirmo žvilgsnio būna tik susižavėjimas, kuris (visai normalu) tik laikui bėgant virsta tuo, ką galima vadinti meile. O ar tai tikra meilė – išbandyti galima, pvzd., atsiskyrimu. Jei nėra šalia mano Žmogaus, tai norisi daužytis į sienas, staugti ,verkti, ar kažką panašiai daryti. Viskas įgauna prasmę tik tada, kai žinai, kad esi mylima; tada ir mokaisi ir dirbi ir juokiesi ir… ir aišku taip metai iš metų, ir ..tikiu – visados. Na, tikrai.

Sveika prisijungusi, Gona Wink Sutinku su tavimi, kad iš pradžių būna tik susižavėjimas. Ir sutinku,kad jei jau tai virsta meile, tikra meile – tai visam laikui,kaip tu rašai – visados. Smile

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

Rodomi 9 įrašai - nuo 1 iki 9 (viso: 9)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.