Ar tikrai meilė trunka tik 3 metus?

Pradžia Forumai Draugystė, meilė Ar tikrai meilė trunka tik 3 metus?

Kai jausmai užvaldo mus...
Rodoma 11 įrašų - nuo 1 iki 11 (viso: 11)
 • Autorius
  Įrašai
 • #72
  Agnusyte
  Keymaster

  Yra knyga tokiu pavadinimu "Meilė trunka 3 metus", neatsimenu autoriaus Wink Kaip manot, kiek iš tiesų trunka meilė? ar ji gali būti amžina? Jei tuokiamasi Bažnyčioje, juk prisiekiama mylėti "kol mirtis išskirs.." Ar tai tik tušti žodžiai? O gal tai įmanoma?

  Asmeniškai aš manau, kad tokia meilė egzistuoja… Tik tai nereiškia, kad visą gyvenimą bus lengva Wink Kuo labiau pažįsti mylimą žmogų – tuo daugiau turi susitaikyti su visais jo ar jos privalumais bei trūkumais… Bet tai nereiškia, kad meilė kažkur dingsta praėjus 3 ar daugiau metų… Ji tiesiog tampa kitokia Wink Padiskutuokime…

  #4284
  sofkutia
  Participant

  nezinau net.. meile trunka 2 metus bet 3..  arba tikrai welaiu ji tampa kitokia.. ;/

  #4168
  Agnusyte
  Keymaster

   KAd meilė nestovi vietoje  tai tikrai, jei ji nesivysto, netampa kitokia- tai ji "miršta" manau… Reikia, kad meilė stiprėtų, keistųsi, tobulėtų…

  ***********************

  Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

  #4294
  estera
  Participant

  Kaip čia pasakius su ta meile trims metams. Ji niekur nedingsta, ji tiesiog persikūnijaLaughingį savitarpio supratimą, pagarbą, rūpestį vaikams, į šeimyninę darną. 

  *********

  Viskas prasideda nuo minties ir tik paskui žodis…

  #4418
  MYLIMA
  Participant

  MANAU JEI TIKRA MEILE TAI JI AMZINA,TIK SU METAIS JI TAMPA VIS KITOKIA

  #4419
  Raste
  Participant

  kai vyrai turim meile o poto ji tampa zmona po kiek laiko jam ji nusibosta:(ah tie vyrai

  #4420
  Raste
  Participant

  ps tai yra kai vyrai turi…

  #4421
  Raste
  Participant

  ai zodziu netaip pasakiau jai vyrai turi meile  ji poto nusibosta gerai kad man taip neatsitiktu:I

  #4762
  rudeninė
  Participant

     „Meilė tikrai trunka ne trejus metus. Nepamenu, ar kas pasakė tokią mintį, ar kur nors perskaičiau: mes juk mylime ir gerbiame tėvus iki gyvenimo pabaigos, savo vaikus mylime visą gyvenimą. Mes netgi draugus dažnai mylime metų metus. Kodėl visą gyvenimą neišeina mylėti savo partnerio? Pasirodo, išeina. Tik mes nemokame atpažinti to ypatingo žmogaus! Mes leidžiamės į santykius su NE TAIS žmonėmis. O paskui nusiviliame ir išradinėjame teorijas apie vienų ar trejų metų krizes, kad meilė tėra cheminė hormonų reakcija arba kad apskritai tokio dalyko kaip meilė – neegzistuoja… Prisigalvojame daugybę pasiteisinimų, kodėl nemylime ar nemyli mūsų.“                                     (Gintarė Karaliūnaitė, iš spaudos)

  #4768
  rudeninė
  Participant

    „Santykiai yra ilgalaikiai tada, kai žmonės panašūs, o ne skirtingi. Tik kai du žmonės turi vienodų pomėgių, humoro jausmą, požiūrį į gyvenimą, jie turi daugiau galimybių tapti viena ląstele. Tačiau į tave panašus žmogus mažiau traukia, menkiau jaudina. Jo apskritai ilgą laiką gali net nepastebėti. Didžiausia mūsų klaida – kad renkamės pavojingą nepažįstamą savo priešingybę…Tą, kuris ilgai bus paslaptis, neperprantamas. Tada jis ilgiau trauks, jaudins, bus tada chemija, jaudulys, žagsėjimas, negalėsi žodžio pratarti… Iš pardžių tai atrodys žavu. Bet paskui pamatysi, kad šalia žmogus – iš visai kitos planetos. Su juo nėra apie ką kalbėtis. Jis mėgsta rusišką muziką, o tu džiazą. Jam patinka filmai su Stallone, o tu norėtum nueiti į seną prancūzišką komediją. Visos tos pažiūrėti smulkmenos iš tikrųjų yra labai svarbios.“    (Gintarė Karaliūnaitė, iš spaudos)

  #4769
  rudeninė
  Participant

     „Vyro ir moters ryšys negali gyvuoti savaime, automatiškai, kaip dažnai naiviai tikimasi. Atvirkščiai – vyras ir moteris iš prigimties vienas kitam yra nuolatinis iššūkis, kasdienė daugkartinė provokuojanti kibirkštis, kurią galima nukreipti arba į griaunančią įtampą, arba į produktyvų laimės jausmo, emocinio ryšio, šiltos šeimos atmosferos kūrimą.

     Norint išlaikyti stiprią ir darnią šeimą visą gyvenimą, reikia laikytis santykių hermetiškumo principo, paprasčiau kalbant, niekas už šeimos ribų neturi žinoti, kas vyksta tarp sutuoktinių jų santykiuose ir jausmuose. O vyras žmonai ir žmona vyrui turi būti svarbiausias ir artimiausias asmuo visame pasulyje. Vyras su žmona turi elgtis kaip tarnas su karaliene, o žmona su vyru – kaip tarnaitė su karaliumi. Jei sugbėsite vienas kitu žavėtis visą gyvenimą, jūsų santuoka gyvuos amžinai.“                                                                                                 (Tomas Girdzijauskas, teologas – iš spaudos)

Rodoma 11 įrašų - nuo 1 iki 11 (viso: 11)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.