Kas groja gitara?

Kas groja gitara?

Kas groja gitara?

Pradžia Forumai Knygos, muzika, filmai Kas groja gitara?

Diskusijos apie knygas, muziką ir kiną.
Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
  • Autorius
    Įrašai

Kadangi pats mėgstu pagrojinėti gitara tai nusprendžiau užvesti temą apie tai. Siūlau padiskutuoti apie tai, kaip išmokote groti gitara, nes teko nemažai matyti kurie ryžtasi pramokti, bet ne visi persilaužia. Greičiausiai vien dėl to kad pradžioj skauda pirštai, o ir tie patys neklauso. Be to gitara ir neskamba iš pradžių. Gaunasi savotiškas atsisijojimas kurie tikrai nori išmokti ir pasiryžę padirbęti, o kurie yra tik susužavėję irtas žavesys greit išgaruoja pabarbenus koki pusvalandį.

Aš pats gavau išmokti atrodo 7 ar 8 klasėj. Buvo estrados būrelis, barbenau būgnais, bet labai norėjau su gitara groti, tai gavau sena medinuką ir ką  – teko prasilaužti.  Porą savaičių pasikankinau su skaudančiais pirštais (vyniojau net odos atplaišas kad žvelniau būtų). Bet galiausiai ji man pasidavė. Va nuo to momento prasidėjo smagumas, nes tada jau pradedi tobulėti ir pajausti malonų skambesį.

Įdomu kaip kitiems sekėsi? 

Agnusyte
    Administratorius

nes teko nemažai matyti kurie ryžtasi pramokti, bet ne visi persilaužia. Greičiausiai vien dėl to kad pradžioj skauda pirštai, o ir tie patys neklauso. Be to gitara ir neskamba iš pradžių. Gaunasi savotiškas atsisijojimas kurie tikrai nori išmokti ir pasiryžę padirbęti, o kurie yra tik susužavėję irtas žavesys greit išgaruoja pabarbenus koki pusvalandį.

Įdomu kaip kitiems sekėsi?

TAi man va taip ir sekėsi Embarassed Buvau užidegusi, pasiryžusi išmokti  – bet kai taip skauda pirštai, neaišku kur juos dėlioti ten, ir gitara visai neskamba taip ,kaip norėtųsi Undecided tai kažkaip man greit tas noras ir išgaravo, gal net ne noras (norėčiau dar i rdabar mokėti groti), bet valia kažkur dingo Surprised

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

alfredas
      Dalyvis

uzsidegiau, pameginau, ismokau keleta akordu, taciau juos jungti – kad gautusi skambesys – nesiseke. meciau. Supratau, kad man zmones moketu pinigus, kad as negrociau 🙂

stygius
        Dalyvis

As irgi megstu pagrojinet gitara, pries kelias dienas net gitara nauja nuspirkau, senoji kazkaip nelipo tj pardaviau Cool tenka pagrot kartais ir pamatyt ivariu musikantu. kazkaip pastaruoju laiku miestuose ir ne tik tapo labai didele mada tos gitaros, vaikai ir daznu atveju paaugliai kaulija tevu keliu simtu kad nusipirktu bet kokia gitara, svarbu kad ant nugaros nesiotis ka butu, nors grot 60% beveik nemoka Laughing
          Draugas dirba garsioj musikos prekiu parduotuvej tj sako "furom" dabar gabena i lietuva kinietiskas "padelkas". gitaru pardavejams dabar "aukso amzius" Money mouth

Siaip dziaugiuos tais kurie is tikro nori pramokti keliu akordu ir prie kompanijos linke pabraukyt gitaros stygas, tada bet koks susiejimas tampa siltesnis, smagesnis.

Tad kantrybes visiems! Wink

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
        • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.