Truputis apie save…

Pradžia Forumai Susipažinkime Truputis apie save…

Esate naujas lankytojas? Čia galite visiems prisistatyti.
Rodoma 14 įrašų - nuo 16 iki 29 (viso: 29)
  • Autorius
    Įrašai
    nicole
    Participant

Sveika, prisijungusi prie bendraminciu. As cia irgi labai neseniai, bet ir man cia labai patinka…Nemirguliuoja reklamos ir zmogeliukai cia susirinke ,rodos, labai neblogi ir draugiski….

labai butu idomu pamatyti ka nors is tavo kurybos….

ppt ikelti gali – ,,atsiusti naujiena pastu", jei failas ne didesnis nei 5 MB. Su video irgi manau, tas pats…jei turi klausimu tiesiog rasyk svetaines adminam….

geros dieneles…. 

Agnusyte
    Keymaster

Sveikutė, CiuQita Wink

Smagu,kad prisijungei. MAlonaus pasibuvimo ir bendravimo čia.

Nicole viską gerai surašė dėl pps ir filmukų siuntimo, labai laukiam.

Gona, dėl stručių, niekad nebandžiau, bet tikrai norėčiau palakstyt paskui juos Laughing

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

estera
    Participant

Galima tieisog užvesti naują temelę apie photošopą pradedantiems ar kažką panašaus ir ten kelti paveiksliukus.

Paspaudus atsakyti į žinutę ar kuriant naują temą – atsidaro langas, kuriame galima ne tik rašyt , bet ir įkelti paveiksliukus. Paspaudus ant ikonėlės su medžiu Insert/edit image atsidaro kitas langas, kuriame ties image url paspaudus ant ikonėlės

Browse

tuomet atsidaro dar vienas langas, kurio apačioje paspaudus mygtuką BROWSE, iš savo kompiuterio pasirenki norimą paveiksliuką ar nuotrauką ir tada spaudi UPLOAD FILE. PAspaudus upload file, tame pačiame lange pasirodo tavo pasirinktas paveiksliukas, tada reikia tieisog paspausti ant jo. IR tuomet to paveiksliuko url kodas atsiduria prieš tai buvusiame lange su image url. TAme lange apačioje spaudi insert ir paveiksliukas atsiduria šalia teksto, ten kur pelės žymeklis. PAveiksliuko dydis ribotas, tad per didelių neįkels…

Tikiuos kažką eis suprast… Nes gan sudėtingas paveiksliukų įkėlimas pradžioje,o paskui kai įpranti visai paprasta.

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę. (A.J.D’Angelo)

Visgi turiu problemą su įkėlimu paveiksliukų. Nesu naujokė kompiuterių pasaulyjeLaughing, bet iškilo problema, gal ko trūksta mano kompiuteryje. Man paspaudus ant ikonėlės

Insert/edit image atsiranda kitas langas, bet ties image URL nėra ikonos Browse . Nėra galimybės įkelti paveiksliuko. Visokius variantus išbandžiau, bet š…….. gavosi. O kaip pas kitus? Gal žinote kur gedimas?Laughing

estera
    Participant

Sveika, prisijungusi prie bendraminciu. As cia irgi labai neseniai, bet ir man cia labai patinka…Nemirguliuoja reklamos ir zmogeliukai cia susirinke ,rodos, labai neblogi ir draugiski….

labai butu idomu pamatyti ka nors is tavo kurybos….

ppt ikelti gali – ,,atsiusti naujiena pastu", jei failas ne didesnis nei 5 MB. Su video irgi manau, tas pats…jei turi klausimu tiesiog rasyk svetaines adminam….

geros dieneles….

Laughing O manieji,,kūriniai " didesnės apimties, vadinasi, nėra šanso įkelti čia. Tik vienas variantas-galima juos padėti saugykluose kaip aš vadinu.Laughing

admin
    Keymaster

Dėl tos ikonėlės sunku ir pasakyti kažką. Gal galite pasakyti kokia narškyklę ir kokią versiją naudojate?

nicole
    Participant

manau, kad iseitis yra…Juk yra visokiu programu, kurios ,,sumazina" vaizdu, garso apimtis…Nors neesu profesionale, bet su vienos drauges pagalba ir patarimais, man pavyksta bent jau kazkiek sumazinti savo pps. Programa, kuria naudoju audio failams suspausti – Cdex, o foto ,,spaudziu" su Picasa programa…manau, kad yra ir dar geresniu. Smagu butu jei kas nors pasidalintu savo patirtim…

sekmes…Laughing

estera
    Participant

Dėl tos ikonėlės sunku ir pasakyti kažką. Gal galite pasakyti kokia narškyklę ir kokią versiją naudojate?

Naudoju naršyklę mozila firefox 2.0.0.14. Man labai įdomu, ar aš vienintelė tokia, kuriai nepavyksta įkelti paveiksliukų? Atsiliepkite

estera
    Participant

manau, kad iseitis yra…Juk yra visokiu programu, kurios ,,sumazina" vaizdu, garso apimtis…Nors neesu profesionale, bet su vienos drauges pagalba ir patarimais, man pavyksta bent jau kazkiek sumazinti savo pps. Programa, kuria naudoju audio failams suspausti – Cdex, o foto ,,spaudziu" su Picasa programa…manau, kad yra ir dar geresniu. Smagu butu jei kas nors pasidalintu savo patirtim…

sekmes…Laughing

Atsisiunčiau tą programą-Cdex , bet nežinau kaip ja naudotis. Gal truputį pasufleruokit.Laughing

admin
    Keymaster

Naudoju naršyklę mozila firefox 2.0.0.14. Man labai įdomu, ar aš vienintelė tokia, kuriai nepavyksta įkelti paveiksliukų? Atsiliepkite

Kiek žinau taip Innocent. Kol kas neisivaizduoju kodel (manau ateity rasim problemą). Kol kas siūlau nuotraukas kelti kituose saituose (pvz, https://imageshack.us/ arba https://ipix.lt/) ir tiesiog nukopijuokite paveiklslėlio nuorodą i URL laukeli. Aktualiausiuspaveikslėlius administratoriai kol kas persaugos lokaliai. Ačiū už supratingumą…

estera
    Participant

[quote=estera]

Kiek žinau taip Innocent. Kol kas neisivaizduoju kodel (manau ateity rasim problemą). Kol kas siūlau nuotraukas kelti kituose saituose (pvz, https://imageshack.us/ arba https://ipix.lt/) ir tiesiog nukopijuokite paveiklslėlio nuorodą i URL laukeli. Aktualiausiuspaveikslėlius administratoriai kol kas persaugos lokaliai. Ačiū už supratingumą…

[/quote]

Viskas prasideda nuo minties ir tik paskui žodis…

estera
    Participant

Nusivyliau. Nesigauna ir iš kitos svetainės su url adresu įkelti. Ir nesigaus, nes man neduoda ,,browse". Manau, kad naršyklėje reikia nustatymų, bet nerandu kur. Et, taip ir bus.Laughing

nicole
    Participant

pasistengsiu, kiek galima aiskiau parasyti Cdex ,,naudojimosi instrukcija".

Atsidarai programa, desineje puseje matai 2 aktyvius langelius. Spaudi apatini.Atsidarius lentelei, directory – pasirenki norima konvertuoti muzikini faila ir paziuri, kad apacioje esanciuose langeliuose nikur nebutu uzdeta varnele. Spaudi convert. Toliau – spaudi desineje puseje kita, auksciau esanti aktyvu langeli . vel atsidaro lentele, kurioje turi buti tavo convertuotas failas (isidemek, kur kompas ja patalpino). pazymi ta failair ziuri apacioje, kad RIF-WAV esanciame langelyje butu varnele.vel spaudi convert. Ir viskas.Wink

Toki faila gali prikabinti prie savo pps.

Sekmes, mergaite…. jei nesiseks, bet manau, kad taip nebus, rasyk….Smile

estera
    Participant

pasistengsiu, kiek galima aiskiau parasyti Cdex ,,naudojimosi instrukcija".

Atsidarai programa, desineje puseje matai 2 aktyvius langelius. Spaudi apatini.Atsidarius lentelei, directory – pasirenki norima konvertuoti muzikini faila ir paziuri, kad apacioje esanciuose langeliuose nikur nebutu uzdeta varnele. Spaudi convert. Toliau – spaudi desineje puseje kita, auksciau esanti aktyvu langeli . vel atsidaro lentele, kurioje turi buti tavo convertuotas failas (isidemek, kur kompas ja patalpino). pazymi ta failair ziuri apacioje, kad RIF-WAV esanciame langelyje butu varnele.vel spaudi convert. Ir viskas.Wink

Toki faila gali prikabinti prie savo pps.

Sekmes, mergaite…. jei nesiseks, bet manau, kad taip nebus, rasyk….Smile

Embarassed Kokia aš nenuovoki! Maniau, kad visą failą galima suspausti ir kai perskaičiau komentarą supratau, kad melodiją galima suspausti. Žinoma, tas aišku.Turiu tam net dvi programas- audacity ir gold audio ir visą eiga žinau. Be reikalo varginau tave . Atleisk!Laughing

Viskas prasideda nuo minties ir tik paskui žodis…

CiuQita
    Participant

🙂

kaip smagu kad taip graziai atsiliepiat merginos i naujus zmogeliukus…tikrai buvau mielai pamaloninta:0 Todel bandysiu kuo greiciau sukelti kazka grazaus ir paisdalinti su jumis…:)

Rodoma 14 įrašų - nuo 16 iki 29 (viso: 29)
  • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.