Velykiniai darbeliai su vaikais (1)

du kiškiai Agnusyte2011fotoJau visai netrukus švęsime didžiausią pavasario šventę- Velykas. Belaukdami šventės, kartu su vaikais galime pasidaryti šventiškų smulkmenų,kurios papuoš mūsų namus ir pralinksmins artimuosius :) Galbūt jas kam nors ir padovanosite.

Kaip gi Velykos be kiškučių. Jų pavyzdžių labai daug visame internete, tik nepatingėkite paieškoti Jums patinkančio. Pasidarykime juos patys.

Velykiniai kiškiai

Šį darbelį puikiai atliks vaikai nuo 3 iki 8 metų amžiaus.

Reikalingos priemonės: kietesnis popierius ar kartonas, spalvotas popierius, vata, popierinės ar kitokios juostelės, virvė, žirklės, klijai.

 

Iškirpus apskritimą iš kieto popieriaus, ant jo klijuojame vatos gumulėlius. Prižiūrėdami leiskite patiems vaiakms kirpti apskritimus ir klijuoti vatą. KAd ir nebus tobulas apskritimas ar ausys- bet kokie jie pasijus savarankiški ir svarbūs.  Nusipiešę iškirpkime kiškio ausis. Kirpkime dvi ausis didesnes ir dvi mažesnes iš kitokios spalvos popieriaus. Priklijuokime prie apskritimo.

pavyzdžiai apskritimo ir kiškio ausies Agnusyte2011Foto

Nusipieškime akis, iškirpę jas priklijuokime ant apskritimo. Nosis gali būti kitokios spalvos vatos gabalėlis. Burną ir ūsus galima daryti iš įvairių virvelių ar juostelių, juos priklijuojame.

klijuojam vatą Agnusyte2011Foto

Beliko pačią kiškučio galvą pritvirtinti prie medinių pagaliukų, juos gražiai papuošti ir viskas. Šie kiškučiai puikiai papuoš jūsų namų palangę ar Velykų stalą.

kiškiai su ausimis jau Agnusyte2011Foto

Gražaus Velykų laukimo!

Susiję įrašai