Įžymybės

Citatos, tapę klasika

Adrijano Čelentano - vienas sėkmingiausių atlikėjų itališkos muzikos ir kino istorijoje, išleidęs 41 studijinį albumą 150 milijonų tiražu, bei nusifilmavęs virš 40 kino filmų. Kine jam pavykdavo įkūnyti bet kokį personažą, o garsios frazės iš filmų, kuriuose vaidino, tapo klasika.

Šerloko citatos

Šerlokas Holmsas - žymiausias visų laikų detektyvas. Jį sukūrusio rašytojo sero Artūro Konano Doilio knygos labai populiarios, be to kasmet sukuriamas bent vienas filmas apie neįtikėtinus Šerloko sugebėjimus, tiriant sunkiai išnarpliojamas bylas. Čia tik kelios Šerloko ištartos įžvalgios citatos.

Apie grožį ir gyvenimą

Monica BeluciStebėtinas italų aktorės ir modelio Monikos Beluči grožis ir subtilumas džiugina jos gerbėjus, jos atvaizdas puošia žurnalų viršelius ir kelia susižavėjimą. Iš gyvenime patirtų nusivylimų aktorė įgijo gyvenimiškos išminties, tačiau ir šiandien ji stebina savo energija, moteriškumu ir grožiu.

M. Pavičius. Citatos

Jis – garsus serbų rašytojas, eksperimentų meistras, atsisakęs tradicinio pasakojimo formos. Savo kūryboje naudoja sapnų struktūrą, kryžiažodžio, žodyno ar vandens laikrodžio formas. Jis mėgsta skaitytojams suteikti laisvę ir galimybę patiems nuspręsti, kur prasideda ir kur baigiasi romanas, koks pagrindinių herojų likimas.

Link tobulumo

Bendžaminas Franklinas - politikas, rašytojas, mokslininkas. Jis turėjo sudaręs planą: kaip per 13 savaičių pasiekti moralinį tobulumą. Kas savaitę tobulino vieną kurią nors dorybę. Mūsų laikais šis planas dar labiau aktualus ir nepasiekiamas, todėl verta pabandyti kiekvienam.

 

 

 

 

Detektyvo karalienės posakiai

Agata KristiRugsėjo 15 pasaulis minėjo anglų rašytojos, įžymiųjų seklių Erkiulio Puaro ir Miss Marpl „mamos”, Agatos Kristi gimimo dieną. Jos knygos išleistos per 2 milijardų egzempliorių ir išverstos į 103 pasaulio kalbas, Agata Kristi pelnytai laikoma viena labiausiai publikuojamų rašytojų per visą žmonijos istoriją. Ji daugelio didžių posakių autorė, iš kurių garsiausiu tapo: „Laisvė verta to, kad už ją kovotume”.

Puslapiai

Susiję įrašai