Įžymybės

M. Pavičius. Citatos

Jis – garsus serbų rašytojas, eksperimentų meistras, atsisakęs tradicinio pasakojimo formos. Savo kūryboje naudoja sapnų struktūrą, kryžiažodžio, žodyno ar vandens laikrodžio formas. Jis mėgsta skaitytojams suteikti laisvę ir galimybę patiems nuspręsti, kur prasideda ir kur baigiasi romanas, koks pagrindinių herojų likimas.

Link tobulumo

Bendžaminas Franklinas - politikas, rašytojas, mokslininkas. Jis turėjo sudaręs planą: kaip per 13 savaičių pasiekti moralinį tobulumą. Kas savaitę tobulino vieną kurią nors dorybę. Mūsų laikais šis planas dar labiau aktualus ir nepasiekiamas, todėl verta pabandyti kiekvienam.

 

 

 

 

Detektyvo karalienės posakiai

Agata KristiRugsėjo 15 pasaulis minėjo anglų rašytojos, įžymiųjų seklių Erkiulio Puaro ir Miss Marpl „mamos”, Agatos Kristi gimimo dieną. Jos knygos išleistos per 2 milijardų egzempliorių ir išverstos į 103 pasaulio kalbas, Agata Kristi pelnytai laikoma viena labiausiai publikuojamų rašytojų per visą žmonijos istoriją. Ji daugelio didžių posakių autorė, iš kurių garsiausiu tapo: „Laisvė verta to, kad už ją kovotume”.

Žmogus, nebijojęs gyvenimo

Markesas2014 metų balandžio 17 dieną mirė rašytojas Gabrielis Garsija Markesas. Šlovingajam rašytojui kolumbiečiui, Nobelio premijos laureatui buvo 87 metai. Ko gero, jis tikrai dar ne viską pasakė žmonijai, ne visas istorijas papasakojo iš savo magiškojo pasaulio, kuriame žmonės moka mylėti ir gyventi iš tikrųjų, - netgi kare ir choleros metu.

Nepamirštami

BitlaiLiverpulio ketveriukė, užkariavusi visą pasaulį ir padariusi didžiulę įtaką roko muzikai, pirmą kartą scenoje pasirodė 1957 m. sausio 16 d. klube „Cavern”. 2001 m. UNESCO šią datą patvirtino kaip Pasaulinę Bitlų dieną, nuo to laiko bitlomanai visame pasaulyje šią dieną rengia šventes ir teminius vakarėlius. Šį kartą apie puikų „The Beatles” jumoro jausmą.

Puslapiai

Susiję įrašai